Karayolları Trafik Kanunu’na göre Türkiye’de her türlü motorlu taşıt sahibinin yaptırmakla yükümlü; olduğu zorunlu trafik sigortası, kaza vuku bulduğunda, sigorta sahibini para ödemekten kurtaran bir sistemin adıdır. Trafik sigortasında amaç kaza sırasında karşı tarafın ve üçüncü şahısların hasarlarının telafisine yöneliktir.

Hakkımızda

BAŞKENTLER SİGORTA olarak, sigortalılarımıza en doğru sigortalanma çözümlerini en uygun şartlarla sunmayı kuruluş ve hizmet felsefemiz olarak benimsedik.

Bu felsefe ile gerçek ve tüzel kişilere özel hizmetler vermekte, aynı zamanda her türlü sigorta ihtiyacınızda danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Globalleşen ve her geçen gün değişen bir dönemde ülkemizde sigorta bilincinin ve sigortacıya güvenin artması için azami dikkat ve özenle ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmanın, kısaca risk ortağınız olmanın farkında olarak birlikteliğimizi geliştirmeyi hedefledik.

İhtiyaçları her geçen gün farklılaşan müşteri portföyümüze en iyi, en doğru hizmeti tam zamanında verebilmek amacı taşıyan pazarlama ekibimiz, uzman çalışanlarımız tarafından oluşturulmuştur. Kurumsal ekibimizde, farklı sektörlerin, farklı ihtiyaçları olduğu gerçeğinden yola çıkılarak sektörel uzmanlıklar geliştirilmiş olup inşaat, tekstil, turizm, enerji, gıda, nakliyat vb. 20 farklı sektörde hizmet verilmektedir. Bireysel pazarlama departmanımızda, gerek müşterilerimiz arasında bulunan Kurum personeline gerekse geniş ürün yelpazemizden ve farklı alternatiflerinizden yararlanmak isteyen bireysel müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

BAŞKENTLER SİGORTA olarak vizyonumuz, sigortalanabilir risklere yönelik gerek ulusal gerek uluslar arası arenada vereceğimiz güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla sektörün önde gelen lider kuruluşları arasında yerimizi korumak ve BAŞKENTLER SİGORTA adını sürekli gelişen teknolojimizle geleceğe taşımaktır.

BAŞKENTLER SİGORTA olarak misyonumuz, müşterilerimize sigortalanabilir riskler konusunda danışmanlık yapmak, güçlü kadrosuyla müşteri odaklı, dürüst, güvenilir, kaliteli ve gizlilik prensibine bağlı olarak hizmet vermektir.Sosyal Medyada Biz


> Sosyal Medyada bizi takip edebilirsiniz...

Adres Bilgilerimiz


> Zümrütevler Mahallesi Başaran Sokak No:7 MALTEPE/İSTANBUL

> www.baskentlersigorta.com

> info@baskentlersigorta.com

> muratbaskent@hotmail.com.tr

© Başkentler Sigorta
Powered By Absürt Medya